Autobus

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

OBOWIĄZUJE OD 01 WRZEŚNIA 2021

CZAS PRZYJAZDU ORIENTACYJNY,

UZALEŻNIONY OD WARUNKÓW DROGOWYCH

 

Przyjazd I kurs

6.40 –Biała

6.50 – Czernikowice PKS

7.00 –  Biskupin

7.05 –Rokitki kościół

7.10– Rokitki Brzoza

7.15 – Szkoła Rokitki

Przyjazd II kurs

7.30– Jaroszówka U BABUNI

7.35 – Jaroszówka Tablica żółta

7.40 – Jaroszówka Młyn

7.42 – Jaroszówka PKS

7.45-  Zamienice CERKIEW

7.47  – Zamienice Zielony Mostek

7.50 – Zamienice KUROŚ

7.55 – Szkoła Rokitki

Przyjazd do szkoły dla przedszkola

8.00 – Rokitki kościół

8.05 – Rokitki Brzoza

8.10 – Biskupin PKS

8.20 – Czernikowice PKS

8.25 – Biała Baszczyn

8.27 – Biała skrzynki

8.30 – Biała PKS Kiełbowicz

8.32 – Biała (baza)

8.35 – Jaroszówka PKS

8.37 – Jaroszówka Młyn

8.42 – Zamienice CERKIEW

8.45 – Zamienice Zielony mostek

8.50 – Szkoła Rokitki

 

 

 

Wyjazd ze szkoły I 

13.20- Wyjazd

13:23 – Rokitki kościół

13.30 – Rokitki Brzoza

13.42- Zamienice

13.47 – Jaroszówka

13.55- Jaroszówka U BABUNI

14.05- Biała

14.15 – Czernikowice PKS

14.20– Biskupin

Wyjazd ze szkoły II

14.30 – Wyjazd

14.33 – Rokitki Brzoza

14.45  – Zamienice

14.55  – Jaroszówka

15.05 – Jaroszówka U BABUNI

15.15  – Biała

15.25 – Czernikowice

15.30 – Biskupin

 

 

 

 

Wyjazd ze szkoły III

15.40 – Wyjazd

15.45 – Rokitki Brzoza

16.00  – Zamienice

16.05  – Jaroszówka

16.10 – Jaroszówka U BABUNI

16.20  – Biała

16.30 – Czernikowice

16.35 – Biskupin

KURS DLA PRZEDSZKOLA

15.40 – Wyjazd

15.45 – Rokitki Brzoza

16.00  – Zamienice

16.05  – Jaroszówka

16.10 – Jaroszówka U BABUNI

16.20  – Biała

16.30 – Czernikowice

16.35 – Biskupin