Autobus

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

OBOWIĄZUJE OD 03 WRZEŚNIA 2018

CZASY PRZYJAZDU ORIENTACYJNE,

UZALEŻNIONE SĄ OD WARUNKÓW DROGOWYCH

 

Przyjazd I kurs

6.40 –Biała

6.50 – Czernikowice PKS

7.00 –  Biskupin

7.05 –Rokitki kościół

7.10– Rokitki Brzoza

7.15 – Szkoła Rokitki

Przyjazd II kurs

7.30– Jaroszówka TARTAK

7.35 – Jaroszówka Tablica żółta

7.40 – Jaroszówka Młyn

7.42 – Jaroszówka PKS

7.45-  Zamienice CERKIEW

7.47  – Zamienice Zielony Mostek

7.50 – Zamienice KORUŚ

7.55 – Szkoła Rokitki

Przyjazd do szkoły dla przedszkola

8.00 – Rokitki kościół

8.05 – Rokitki Brzoza

8.10 – Biskupin PKS

8.20 – Czernikowice PKS

8.25 – Biała Baszczyn

8.27 – Biała skrzynki

8.30 – Biała PKS Kiełbowicz

8.32 – Biała (baza)

8.35 – Jaroszówka PKS

8.37 – Jaroszówka Młyn

8.42 – Zamienice CERKIEW

8.45 – Zamienice Zielony mostek

8.50 – Szkoła Rokitki

 

 

 

Wyjazd ze szkoły I 

12.55 – Wyjazd

12.58 – Rokitki kościół

13.05 – Rokitki Brzoza

13.15 – Biskupin

13.20 – Czernikowice PKS

13.25– Biała

Wyjazd ze szkoły II 

13.45 – wyjazd

13.50 Zamienice

14.00 – Jaroszówka PKS

14.10 – Jaroszówka TARTAK

 

 

 

 

Wyjazd ze szkoły III

14.30 – Wyjazd

14.33 – Rokitki Brzoza

14.45  – Zamienice

14.55  – Jaroszówka

15.05 – Jaroszówka TARTAK

15.15  – Biała

15.25 – Czernikowice

15.30 – Biskupin

KURS DLA PRZEDSZKOLA

15.35 – Wyjazd ze szkoły

15.33 – Kolonia Brzoza

15.40– Zamienice

15.50– Jaroszówka

16.00 – Jaroszówka Tartak

16.10– Biała

16.20 Czernikowice

16.25 – Biskupin