Potrzebne maseczki na oddziale pediatrycznym legnickiego szpitala!

Potrzebne maseczki na oddziale pediatrycznym legnickiego szpitala!
Szkolna Rada Wolontariatu, która działa w szkole oraz Dyrekcja szkoły prosi o pomoc RODZICÓW naszych uczniów i przedszkolaków. Pielęgniarki z oddziału dziecięcego szpitala w Legnicy kierują do Państwa prośbę – jeśli macie Państwo w domu więcej maseczek i możecie je przekazać – to prosimy o telefon pod numer: 601 652 154 . Jeśli macie Państwo dostęp do materiału, z którego można je uszyć, to prosimy o taką informację, bo dyrekcja szkoły w Rokitkach zapowiedziała, że znajdzie środki na zakup takiego materiału.Wreszcie – jeśli wśród rodziców naszych uczniów są mamy lub tatusiowie, którzy potrafią szyć maseczki i chcieliby pomóc prosimy o kontakt przez e-dziennik do dyrekcji szkoły lub pani Izy ( także FB i Messenger) oraz pod nr telefonu: 601 652 154 Prosimy o wsparcie.